Co nabízím?

Služby

Jak pracuji

Pracuji formou individuálních nebo párových konzultací.
Nabízím osobní i online setkání.

Úvodem si rozklíčujeme vaší situaci. Krok za krokem vás povedu k porozumění toho, co vás trápí, abyste mohli začít tvořit vztahy, po kterých toužíte. Odhalíme si strachy a zpracujeme je tak, aby vás už dále ve vztazích negativně neovládaly. Povedu vás k tomu, jak si nastavovat ve vztazích zdravé hranice – tzn., abyste se ve vztazích mohli cítit spokojeně a bezpečně. Budeme společně pracovat na tom, abyste si začali věřit a na základě toho se mohli správně ve svém životě rozhodovat. Tvořit a užívat si bezpečné, rovnocenné a smysluplné vztahy.

Osobní konzultace

Osobní konzultace probíhají v Českých Budějovicích.
Platba hotově po konzultaci.

Online konzultace - Skype

Radka Trhlínová

Online konzultace probíhají prostřednictvím sw Skype. Platba předem na účet. 

Osobní i online

Individuální konzultace

Individuální konzultace je forma setkání 1:1. Zabýváme se konkrétním tématem, které vás trápí a nevidíte v něm jasnost.

Osobní i online

Párová konzultace

Párová konzultace je forma setkání 1:2. Zabýváme se konkrétním vztahovým tématem a zaměřujeme se na nástroje zlepšující partnerskou komunikaci.

Postup spolupráce

Provedu vás krok za krokem

1.

Rozklíčování situace

2.

Porozumění

3.

Nacházení a stanovení možných cest k řešení

4.

Tvoření fungujících vztahů

Vyzkoušejte si práci se mnou

Nabízím Vám první tři konzultace v celkové ceně 1800Kč

Reference

Spokojení klienti

Radka je úžasná, empatická a velmi komplexní terapeutka. Na každém sezení s ní mám nějaký „AHA“ moment, který mě posouvá. Za těch několik měsíců, kdy s ní mám pravidelná sezení, jsme se dostaly k hodně různým tématům, která zdánlivě nemusí souviset. Ale Radka umí být skvěle v nadhledu a ve spojení s jejími dovednostmi umí velmi rychle a dobře rozklíčovat, co je potřeba řešit a propojovat. Velmi oceňuji její styl terapeutování, protože umí velmi dobře vysvětlit co se s vámi děje a navrhnout řešení. Aktuálně s ní řeším naprosto vše, co mě zrovna trápí, ať už jsou to různé strachy, úzkosti, rozhodování v práci nebo osobním životě. Po každé konzultaci odcházím nejen s lepší náladou, povzbuzením do dalšího rozvoje, ale i praktickými tipy, jak pracovat sama se sebou a co dělat.
Ivana V.
Paní Trhlínová je mimořádně empatická, při rozhovorech s ní se cítím naprosto uvolněně a v bezpečí. Atmosféra při konzultacích je přátelská, vedení profesionální. Po každém setkání cítím velkou úlevu.
Eva D.
V paní doktorce Trhlínové jsem našla nejlepšího rádce pro mé rodinné problémy. Pomohla mi orientovat se v životě mladé generace, nasměrovala mé myšlení do klidu a smíření se stavem, který nemohu změnit. Odcházím od ní vždy s pocitem naděje a optimismu, a že i když není vše v rodině ideální, je mnoho radostí i v babičkovském věku.
Eliška K.

Napište mi

Ráda vám pomohu

Úvodem si rozklíčujeme vaší situaci. Krok za krokem vás povedu k porozumění toho, co vás trápí, abyste mohli začít tvořit vztahy, po kterých toužíte. Odhalíme si strachy a zpracujeme je tak, aby vás už dále ve vztazích negativně neovládaly. Povedu vás k tomu, jak si nastavovat ve vztazích zdravé hranice – tzn., abyste se ve vztazích mohli cítit spokojeně a bezpečně.

Radka Trhlínová

Formulář

Vyplňte prosím formulář

První tři konzultace v celkové ceně 1800Kč

Vyplňte prosím formulář